Podujatia

1.kolo juniorky Hnúšta - SNV

Zápasy, 2021-2022, Juniorky 10.10.2020 14:00 - 10.10.2020 17:00
Prvý dvojzápas, dve víťazstvá, veľa chýb, ale výborná bojovnosť všetkých hráčok

1.kolo juniorky VK Iskra Hnúšťa - VK Sp.Nová Ves  1 : 3 (-22. 22, 13, 21) a 0 : 3 (-16, -15, -11)

Základná zostava: Morihladková, Drabiščáková, Masloviaková, Tökölyová, Puškárová, Ďurišková, libero Suĺovská, striedali Valkošáková, Vykoupilová, Klingová

Ľudovít Švihla, asistent trénera junioriek: "Úvodné dva sety v 1.zápase sa niesli v znamení začiatku súťaže. Obe družstvá robili chyby v každej volejbalovej činnosti. Kto ich urobil menej ten vyhral set. V 3.sete naše dievčatá zlepšili hlavne podanie a príjem podania, čom sa okamžite prejavilo ľahšou výhrou. V 4.sete napriek niekoľkým chybám si naše hráčky už postrážili celkové víťazstvo 3: 1. Druhý zápas už priniesol v našom družstve zlepšenie všetkých herných činností hráčok, domáce hráčky už nedokázali ubrániť naše útoky či už na sieti, alebo v poli. Samozrejme, že sa to prejavilo na skóre v jednotlivých setoch a na hladkom víťazstve 3:0. Každá hráčka či základnej zostavy, alebo striedajúca, podala snaživý výkon a prispela k celkovému peknému výkonu celého družstva."