Podujatia

13.kolo juniorky ŠKM L.Hrádok - VK SNV

Zápasy, 2019-2020, Juniorky 15.02.2020 14:00 - 15.02.2020 18:00
Snaha, nasadenie nechýbalo našim hráčkam, ale viac volejbalového umenia rozhodlo v prospech domácich.

ŠKM Liptovský Hrádok - VK Spiš.Nová Ves  3 : 1  (-26, 19, 22, 16) a 3 : 1 (15, 19, -18, 16)

Zostava VK SNV v 1. zápaseLaura Valkošáková, Daniela Morihladková, Barbora Puškárová, Simona Slivošová, Laura Masloviaková, Vanesa Drabiščáková, libero: Lucia Suľovská,  striedali : Ema Tökölyová, Lucia Vykoupilová
Zostava VK SNV v 2. zápaseLaura Valkošáková, Daniela Morihladková, Barbora Puškárová, Simona Slivošová, Laura Masloviaková, Ema Tökölyová, libero: Lucia Suľovská,  striedali : Karin Karašová, Lucia Vykoupilová

Vyjadrenie L.Švihlu, asistenta trénera junioriek: „Prvý zápas sme začali trocha ustráchane, ale postupne sme sa rozohrali. Kvalitné podanie a zlepšená obrana na sieti i v poli zabezpečili tesné víťazstvo v tomto sete. Domáce hráčky v druhom sete pridali na dôraze čo sme nezachytili, výsledok pomerne jasná prehra. Tretí set bol opäť vyrovnaný, ale v závere setu mali viac šťastia domáce dievčatá a tesne ho vyhrali.  Štvrtý set sme nezachytili úvod a takto získaný náskok domácimi hráčkami sme už nedokázali zmazať.
Na druhý zápas nemohla nastúpiť naša kapitánka V.Drabiščáková, trochu pozmenená zostava nedokázala prvé dva sety vzdorovať domácim hráčkam. Až v treťom  sete sme začali kvalitnejšie podávať a následne lepšie brániť na sieti i v poli. Výsledkom bolo  jasné víťazstvo.  V štvrtom sete sme však už nepokračovali v takomto výkone čo prinieslo prehru.
Celkovo každá naša hráčka čo bola na ihrisku podala snaživý výkon a výsledný prejav družstva bol dobrý. Odohrali sme asi najlepšie zápasy  s L.Hrádkom, keď toto družstvo ešte neokúsilo prehru v doterajšom ročníku súťaže.  Podstatný rozdiel bol vo fyzických výškach hráčok oboch družstiev, samozrejme v prospech domácich“.