Podujatia

8.kolo juniorky VK Slávia Košice - VK Sp.N.Ves

Zápasy, 2019-2020, Juniorky 07.12.2019 11:00 - 07.12.2019 15:00
Dve víťazstvá, upevnenie 2.miesta v súťaži.

VK Slávia TU Košice - VK Spiš.Nová Ves  1 : 3 (-21, -17, 23, -16)  a  1 : 3 (19, -23, -18, -15)

Základná zostava VK SNV v 1.zápase: Miriam Maťašovská, Laura Valkošáková, Vanesa Drabiščáková,Barbora Puškárová, Simona Slivošová, Laura Masloviaková

Základná zostava VK SNV v 2.zápase: Daniela Morihladková, Ema Tökölyová, Karin Karašová, Barbora Puškárová, Simona Slivošová, Laura Masloviaková.

Radovan Žigraj-tréner junioriek VK SNV: "V prvom zápase sme sa veľmi pomaly rozbiehali. Dievčatá sa nevedeli zbaviť nervozity, z čoho pramenilo veľa nevynútených chýb, čo sa prejavovalo v každej jednej hernej činnosti jednotlivca a stratou prvého setu. Do druhého setu však už nastúpili viac koncentrované na výkon. Začalo sa opäť dariť na podaní a v poli sme vychytali zopár ťažkých lôpt, takže postupne sa na ihrisko dostávali aj ostatné dievčatá. Dnes opäť veľmi dobre zahrala Laura Valkošáková, neskôr sa k nej pridala dobrým podaním Simona Slivošová a aj Barbora Puškárová, hlavne v druhom zápase. Čo ma nesmierne potešilo je to, že sa pomaly začína ukazovať úsilie na tréningoch, keď nám vyšlo zopár dobrých - správne načasovaných útokov prvým sledom a dokonca sme našli odvahu v každom zápase zaútočiť aj po signáloch. Dievčatá mali z toho veľkú radosť, veď útok išiel do úplne otvorenej obrany súpera, teda bez bloku. No stále je čo zlepšovať".