Zápasy, 2018-2019, Ml.žiačky-3 17.03.2019 9:00 - 17.03.2019 14:00
Vo všetkých zápasoch sme ťahali za slabší koniec.

VK SNV „A“ – Vranov                               0 : 2 (-16, -9)
VK SNV „A“ – Svidník „A“                        0 : 2 (-22, -21)
VK SNV „A“ – Stropkov                            0 : 2 (-13, -20)
VK SNV „A“ – Svidník „Komenského“  0 : 2 (-22, -21)
VK SNV „A“ – Lendak                                0 : 2 (-13, -22)

Radovaň Žigraj, tréner mladších žiačok 3 „A“ VK SNV:
„Prvý zápas proti Vranovu sme boli ešte duchom na ceste. Na súpera sme nedokázli nič vymyslieť, chýbala nám iskra a chuť po víťazstve.
Druhý zápas v poradí sme nastúpili proti Svidníku ZŠ 8.mája a tento zápas bol už lepší, bojovalo sa o každú loptu, bolo vidno, že sme nastúpili proti rovnocennému súperovi, Nakoniec sme si ten zápas prehrali v koncovkách.
Tretí zápas sme odohrali proti Stropkovu a situácia sa opäť zopakovala ako v prvom zápase, bolo vidno, že hráme proti vyspelejšiemu družstvu, ktoré bolo lepšie a tak sme podľahli opäť 2:0.
Štvrtý zápas sme hrali proti neskoršiemu víťazovi tohto turnaja - Svidník ZŠKomenského, no tu dievčatá dokázali slušne vzdorovať do polovice každého setu. Súper nám nedal ani jednu loptu zadarmo a herne bolo vidno, že sú viac zohratejšie a mali viac chuti vyhrať. My sme hrali dosť zakríknuto.
Posledný zápas proti tradičnému rivalovi z Lendaku. Prvý set sme sa rozbiehali akosi ťažšie, akoby dievčatá už mali toho dosť a tak sme v ňom veľa bodov nedali. V druhom sete dievčatá predsa len našli zvyšok síl a tak sme sa so súperom ťahali bod po bode až do koncovky.
Takže dnes sme nedokázali získať ani jeden set, čo ma mrzí, pretože dievčatá akoby zabudli bojovať. Súperi nás dnes jednoznačne predčili v bojovnosti a chuti vyhrávať a ak sa k tomu pridali aj lepšie zvládnuté herné činnosti jednotlivca, tak sme na akékoľvek víťazstvo nemali šancu. Čaká nás teda ešte kopec práce, aby sme sa na druhý turnaj pripravili lepšie a pokúsili sa súperov prekvapiť“.