Podujatia

1.turnaj nadstavovej časti ml.žiačok-6 v Košiciach

Zápasy, 2021-2022, Ml. žiačky - 6 19.03.2022 9:00 - 19.03.2022 13:00
Bojovnosť, nasadenie a už aj volejbalové umenie prieslo 2 víťazstvá a 1 prehru.

V sobotu sa v Košiciach odohrali zápasy 1.turnaja ml.žiačok-6 v skupine o 5.-8.miesto. Naše dievčatá podali vo všetkých zápasoch dobrý výkon, čo však nestačilio na družstvo Košíc, s ktorým hlavne v 1.sete sme prerali najtesnejším rozdielom a celkovo 0:2.

Výsedky našich dievčat:
VKM Stará Ľubovňa         - VK Spiš.N.Ves 0 : 2 (-5, -21)
ŠK Komenského Svidník - VK Spiš.N.Ves 0 : 2 (-27, -17)
VK Slávia TU Košice         - VK Spiš.N.Ves 2 : 0 (25, 15)

Základná zostava: B. Sitková, Freundová, Košová, Grečková, Repaská, Zoladkiewicz, striedali : M. Sitková, L. Ivančáková, Stolárikova, Lapšanská, Šimková

Natália Bodáková, trénerka mladších žiačok 6: "Do Košíc v cestovalo 11 dievčat, čo sa už veľmi dlho nestalo. Už na rozcvičke vyzerali dievčatá odhodlane a s bojovou náladou nastúpili proti prvému súperovi zo Starej Ľubovne. Môžem povedať, že tento zápas mali baby plne pod kontrolou. Druhý zápas sme odohrali proti Svidníku, tento super nás potrápil doťahovali sme sa bod po bode. No výrazne odskočiť pomohla Barborka Sitková svojím parádnym podaním. Do toho sa pridali ostatné hráčky, ktoré si ustrážili hru v poli a prvý set bol náš. Druhý set už bol zo strany Svidníka odovzdanejší a dievčatá si ho pekne postrážili a nepustili súperky k väčším akciám. Teším sa, že baby začali počúvať moje rady, pustili si hlasivky na špacírku a prejavili patričné emócie, ktoré veľmi pomohli k víťazstvu. Zápas proti Košiciam bol najnáročnejší, avšak urobili sme aj veľmi veľa nevynútených chýb, najmä na podaní, čo je veľká škoda. K tomu pár nepresných prihrávok a nahrávok a dostali sme sa pod tlak, z ktorého sme sa už nevedeli dostať. V druhom sete sme sa tak snažili, až sa 3 baby mierne zranili a zápas dohrávala lavička. Napriek tomu však hráčky veľmi chválim, na ihrisko sa postavili úplne iné dievčatá ako z minulého zápasu. Teším sa, že vidno pokroky na každej jednej hráčke".