Podujatia

2.turnaj ml.žiačok-6 v skupine o 5.- 8.miesto v Svidníku

Zápasy, 2021-2022, Ml. žiačky - 6 02.04.2022 9:00 - 14.04.2022
Dobrý výkon priniesol tri dôležité víťazstvá.

Naše mladšie žiačky cestovali k najvzdialenejším súperkám do Svidníka. Po náročnej ceste podali dobrý výkon a vyhrali všetky zápasy.  Dôležité je hlavne víťazstvo nad VK Sláviou TU Košice, s ktorou na predchádzajúcom turnaji prehrali.

Výsledky našich dievčat :
VK Slávia TU Košice     -     VK Spiš.Nová Ves  1 : 2 (-12, 20 ,3)
VKM Stará Ľubovňa       -    VK Spiš.Nová Ves  0 : 2 (-17, -3)
ŠK Komenského Svidník -  VK Spiš.Nová Ves  0 : 2 (-9, -16)

Zostava : Sitková B., Grečková, Repaská, Zoladkiewicz, Sitková M., Freundtová, striedali Ivančáková, Stoláriková, Šimková

Vyjadrenie trénerky ml.žiačok-6 N.Bodákovej : "Do Svidníka sme vycestovali bez našej kapitánky Mirky Košovej kvôli pretrvávajúci zdravotným problémom. Začali sme veľmi zle, keď sme prehrali vysokým rozdielom prvý set proti Košiciam. V druhom sete nastúpilo akoby celkom iné družstvo a peknou volejbalovou hrou sme tento set vyhrali. Tretí set bol boj o každú loptu, avšak ťahali sme za dlhší koniec a v napinavej koncovke sme vyhrali najtesnejším rozdielom. Na tejto výhernej vlne sme ostali aj ďalšie dva zápasy. Veľmi sa teším z tohto vydareného ligového turnaja. Vidno, že baby sa z kola na kolo zlepšujú sú istejšie v herných činnostiach a dávajú najavo emócie. Všetky Baby podali odhodlaný a bojovný výkon, no najviac by som vypichla výkon Barborky Sitkovej, ktorá nás podržala a ťahala v každej situácii. Ukážkové podanie, skvelá hra v poli agresivita na útoku, nebolo čo vypichnuť. Teším sa na ďalšie turnaje a sledovanie vývoju tohto družstva".