Odohrané, Vsetky odohrane zapasy 24.03.2018 21:23
0 : 3, 3 : 1, M-SR juniorky, 16.kolo 24.3.2018 v Poltári

24.3.2018, VK Poltár - VK SNV  0 : 3 (-24, -13, -19),  3 : 1 (17, 22, -23, 11)

Zostava: Klaudia Majerská, Kozáková, Kostelníkovám Valkošáková, Durišková, Piatnicová, libero Kotradyová

Ľudovít Švihla asistent trénerky junioriek: „Na zápas do Poltára cestovalo sedem statočných hráčok. Za nahrávačky zaskočila Klaudia Majerská, ktorá sa daného postu zhostila pomerne dobre. Na smečiarskom poste musela hrať Petra Ďurišková (libero). Prvý set sme začali trochu ustráchane, s mnohými chybami, ale záver setu sme aj s trocha šťastím zvládli lepšie ako domáce hráčky. Dobrú pohodu zo záveru prvého setu si dievčatá udržali aj v druhom sete, keď oproti domácim sme hrali koncentrovane a bez zbytočných chýb. Tretí set sme tiež zvládli bez väčších problémov, keď domáce hráčky nám pomáhali mnohými chybami. Druhý zápas domáce dievčatá začali so zlepšením všetkých volejbalových činností, na čo naše dievčatá nedokázali odpovedať. Hlavne útočná sila vyšších domácich hráčok bola pre naše dievčatá niekedy neriešiteľná. Tretí set sme ešte zabojovali, vyhrali ho, čo však bolo z našej strany posledné pozitívum. Víťazstvo domácich 3 : 1 v tomto zápase bolo plne zaslúžené“.