Slávia TU Košice - VK SNV

Odohrané 27.01.2018 12:40
3 : 1, 1 : 3, 1.liga juniorky 12.kolo 27.1.2018 v Košiciach

VK Slávia TU Košice - VK SNV  3: 1 (23,-20,21,21)
Zostava: Denešová, Valkošáková, Kostelníková, Majerská Klaudia, Kozáková, Piatnicová, libero Kotradyová  (Ďurišková, Vašková) , rozhodca Hudák

VK Slávia TU Košice - VK SNV  1: 3 (21,-20,-23,-15)
Zostava: Denešová, Ďurišková, Kostelníková, Majerská Klaudia, Kozáková, Vašková, libero Kotradyová , rozhodca Hudák

Ľudovít Švihla,  asistent trénera junioriek VK SNV: "Na zápas do Košíc sme cestovali s deviatimi hráčkami (bez hráčok extraligy). Hneď v 1.sete sa zranila Valkošáková– najlepšia smečiarka, čím bol ovplyvnený celkový priebeh 1.zápasu. Po vyhratom 2.sete, napriek snahe sme vždy v niektorých častiach setov urobili zbytočné chyby, ktoré znamenali celkovú prehru v zápase. Na druhý zápas dievčatá nastúpili s odhodlaním vrátiť súperovi prehru. Zmeny v základnej zostave hlavne na poste blokárky – nastúpila Vašková, Ďuriškovej burcovanie družstva a bojovnosť všetkých hráčok znamenalo výhru v tomto druhom zápase 3 : 1, za čo ďakujem všetkým hráčkam. Toto víťazstvo zabezpečilo udržanie bezpečného bodového rozdielu (15 bodov) od družstiev umiestnených pod nami, čo znamená stále reálnejší postup na finálový turnaj o majstra o SR“.