Podujatia

1.kolo ml.žiačky-3, turnaj v Lendaku

Vsetky najblizsie zapasy, 2018-2019, Ml.žiačky-3 28.10.2018 9:00 - 28.10.2018 14:00
Ťažký začiatok začínajúcich volejbalistiek, prehry so súpermi, ale jedna výhra "B" nad Popradom a vzájomná výhra "A"

28.10.2018, turnaj v Lendaku

Do súťaže má VK SNV prihlásené 2 družstvá, ktoré cestovali do Lendaku na svoje prvé ligové zápasy v o svojom živote. Tréner Radovan Žigraj dal príležitosť všetkým 8 hráčkam, ktoré mal k dispozícii  v oboch družstvách a dievčatá dokázali dokonca vyhrať i zápas.

VK SNV “A“ - Poprad 0 : 2 (-21, -21)

VK SNV “A“ - Lendak 0 : 2 (-21, -11)
Tradične, keď sa príde hrať do Lendaku tak domáci vždy urobia búrlivú atmosféru. No napriek tomu naše dievčatá bojovali. Ťažšie sme sa vyrovnávali s ľahkými loptami, s ktorými sa má hrať 3-kový volejbal a veľa servisov nám tak utekalo do autu, čo sa plne prejavilo v 2. sete.

Poprad - VK SNV „B“ 1 : 2 (-14, 13, -15)
Tento zápas veľmi dobre zahrali Barborka Sitková, Nina Slivková, Tamara Kleinová. Hrali s veľkým bojovným srdiečkom a miestami vychytali aj nemožné lopty a keď k tomu pridali tú správnu emóciu, tak to sa s radosťou dalo na to pozerať.

VK SNV “A“ – VK SNV “ B“ 2 : 1 (8, -23, 5)
V tomto zápase naše mladé hviezdičky, ktoré vyhrali nad Popradom už v treťom sete nevládali, no za bojovný výkon si opäť zaslúžili veľkú jednotku. Celkovo sa do  zápasov zapojili všetky dievčatá. Chvíľkami zahrali veľmi dobre , no mali aj pasáže, kde sa bezhlavo zbavovali lôpt. Zápasový adrenalín robí svoje.

VK SNV “B“ - Lendak 0 : 2 (-16, -11)

Radovan Žigraj - tréner mladších žiačok-3: „ Dievčatá hrali na svoje pomery veľmi dobre a ako som už spomínal, nechali tam svoje srdce a bojovali ako o dušu. Bola radosť sa na ne pozerať a už teraz sa tešíme všetci na domáce zápasy, kde , veríme prídu rodičia v hojnom počte“.