Kadetky 2023/2024

tabuľka

M SR – kadetky - oblasť Východ

 

 

M-SR kadetky - Ob.Východ

VK SNV  ELBA Prešov  VK Prešov Poprad Košice Humenné Kežmarok Stropkov

VK Spiš.Nová Ves

    1 :3, 3 : 1 3 :1, 3 : 1    3 : 0, 3 : 0 3 : 0, 3 : 0 0 : 3, 0 : 3
   SSŠS ELBA Prešov  3 : 0, 3 : 0     3 :1, 3 : 0   3 : 0, 3 : 0 3 : 0, 3 : 0 0 : 3, 0 : 3
   VK Prešov 1 : 3, 3 : 2 0 : 3, 0 : 3     1 : 3, 1 : 3  3 :1, 3 : 0   0 : 3, 0 : 3
   VK Junior 2012 Poprad     1 : 3, 3 : 2 0 : 3, 0 : 3 3 : 0, 3 : 0   0 : 3, 2 : 3 3 : 0, 3 : 0    
   VK Slávia TU Košice  3 : 0, 3 : 0 0 : 3, 1 : 3 3 : 1, 3 : 0     3 :0, 3 : 0 3 : 0, 3 : 0  

VK Humenné

  0 : 3, 0 : 3   1 : 3, 2 : 3 0 : 3, 0 : 3   3 : 0, 1 : 3 0 : 3, 0 : 3
  KV MŠK OKTAN Kežmarok   0 : 3, 0 : 3 0 : 3, 1 : 3 0 : 3, 0 : 3 0 : 3, 0 : 3     0 : 3, 0 :3
   MVK Stropkov  3 : 0, 3 : 0   3 : 0, 3 : 0 3 : 0, 3 : 0 3 : 0, 3 : 0   3 : 0, 3 : 0  

 

Výsledky zápasov

Doma a vonku

18.02.2024 10:00 - 18.02.2024 16:00

9.kolo kadetky VK SNV-Stropkov

18.02.2024 10:00 - 18.02.2024 16:00
Snaha nechýbala, ale volejbalové umenie bolo na strane hostí.
15.10.2023 10:00 - 15.10.2023 16:00

2.kolo-kadetky, SNV - Poprad

15.10.2023 10:00 - 15.10.2023 16:00
Pomerne vyrovnané zápasy, ale naše dievčatá mali trochu navrch, s výsledkom 2 víťazstvá.

Zostava volejbalistiek

M SR – kadetky - oblasť Východ

Horný rad zľava:

Barbora SItková, Tatiana Labancová, Nina Tökölyová, Soňa Sališová, Sofia Kočišová, Rebeka Mária Freundová


 

Dolný rad zľava:

Natália Tkáčová - trénerka, Aneta Retterová, Ema Repaská, Viktória Rusnáková, Michaela Sitková, Miroslava Košová

Súpiska volejbalistiek

M SR – kadetky - oblasť Východ

Číslo dresu

Priezvisko

Meno

Dátum narodenia

Výška (cm)

 

Tökölyová

Nina

21.09.2007

174

 2

Sališová

Soňa

22.02.2006 

175

 3

Rusnáková

Viktória

28.05.2009

164

    4    Sitková    Michaela   10.01.2012    162

 5

Labancová

Tatiana

28.08.2007

172

 6

Sitková

Barbora

06.05.2009

173

 7

Kočišová

Sofia

19.12.2008

173

 8

Ivančáková

Laura

05.08.2010

166

 9

Freundová

Rebeka, Mária

20.02.2009

179

10

Košová

Miroslava

14.07.2008

176

13

Retterová 

Aneta

25.09.2007

170

14

Poračová 

Natália

01.08.2009

164

15

Zavačanová

Monikaa

20.12.2009

166

Domovská telocvičňa:

Hala  Obchodnej akadémie / Športová hala Spišská Nová Ves

Trénerka:

Natália Tkáčová

Asistenti trénera:

 Ladislav Ďuriško, Ľudovít Švihla