Podujatia

1.kolo ml.žiačky-6, turnaj doma

Zápasy, 2021-2022, Ml. žiačky - 6 09.10.2021 9:00 - 09.10.2021 15:00
Prvý turnaj ml.žiačok-6, snaživý a obetavý výkon s výsledkami dve víťazstvá a jedna prehra.

Výkony hráčok na prvom turnaji  mladších žiačok - 6 boli poznamenané začiatkom sezóny. Naše dievčatá po prvom prehratpm zápase, aj to v skrátenom sete, ďalšie zápasy zvládli dobre. Snaživý a kolektívny výkon priniesol dve víťazstvá.

Výsledky na turnaji:
VK SNV              -  MŠK Vranov 1:2 ( 11,-22,-5)
ŠK Elba Prešov -  VK Prešov       2:0 ( 21,17)
MŠK Vranov      -  VK Prešov       2:0 ( 16,14)
VK SNV              -  ŠK Elba Prešov 2:0 ( 25,20)
ŠK Elba Prešov -   MŠK Vranov    2:0 ( 9,21)
VK Prešov -         VK SNV            0:2 (-18,- 19)

Základná zostava: Repaská Ema, Košová Miroslava, Grečková Diana, Šimková Sophia, Sitková Barbora, Marcelina a striedala Nina Galajdová

Vyjadrenie trénerky ml.žiaťok-6 Veroniky Osvaldovej: " V prvom zápase proti Vranovu nad Topľou (1:2) bolo vidno na dievčatách nervozitu, predsa len hrali prvé ligové kolo po veľmi dlhom čase,a to sa prejavilo aj v prvom sete,kedy sme robili veľa vlastných chýb. V druhom sete sa už dievčatá uvoľnili a začali sa tešiť z volejbalu a vyhrali ho. V tajbrejku sme nezachytili začiatok setu a to sa potom v krátkom sete do 15 už ťažko doháňa.
Druhý zápas proti VK Elba Prešov (2:0) dievčatá vyhrali hlavne výborným podaním, kedy každá hráčka na podaní potiahla veľmi dobrú sériu bodov. Dievčatá zvládli vyhrať set s najmenším možným rozdielom hlavne trpezlivosťou a koncentráciou,ale aj šťastím
V treťom zápase proti VK Prešov (2:0) sme vyhrali hlavne koncentráciou na svoju hru a musím dievčatá pochváliť,že tento zápas zvládli aj takticky.
Prvé ligové kolo hodnotím pozitívne, dievčatá chválim, zvládli sme natrénované činnosti využiť aj v zápasoch, ale je pred nami ešte veľmi veľa práce, hlavne v individuálnych činnostiach hráčok.