Podujatia

14.kolo Slávia TU Košice - VK SNV

Zápasy, 2019-2020, Juniorky 22.02.2020 11:00 - 22.02.2020 17:00
Kolísavý výkon, nakoniec dve vydreté víťazstvá.

Slávia TU Košice - VK Spiš.Nová Ves 2 : 3 (22, 20, -15, -25, -12)  a 1 : 3 (19, -21, -22, 14)

Základná zostava VK SNV: Laura Valkošáková, Daniela Morihladková, Barbora Puškárová, Simona Slivošová, Laura Masloviaková, Karin Karašová, libero Vanesa Drabiščáková, striedali Lucia Vykoupilová, Ema Tökölyová

Radovan Žigraj – tréner junioriek VK SNV: „Prvý zápas, z dôvodov neúčasti libera a nie zdravotne fit Vanesy Drabiščákovej, sme začali hrať v pozmenenej základnej zostave. Na nahrávke Dada, na diagonálnom poste Laura Valkošáková, na bloku Simona a Laura M. Na smeči Barbora a Karin, na libere Venesa. Príjem sme nemali najhorší, no nedokázali sme sa presadiť v útoku, lopty sme skladali až po opakovaných pokusoch a keď sa k tomu pridali deravé bloky a neschopnosť si presne prihrať, tak razom bolo 2:0 pre súpera. Do tretieho setu sme nastúpili na zmene blokárky a aj diagonálneho hráča , kde nastúpili Ema T. a  Lucia V. Začali sme sa pomaly presadzovať na podaní a tým pádom sme mali aj lepší prechod z obrany do útoku. Podarilo sa chytiť v poli zopár lôpt a obrat sa začal pomaly napĺňať.
Druhý zápas sme nastúpili v zostave, ktorá dohrávala prvý. Tento zápas až na prvý set, kde sme sa opäť ťažšie rozbiehali, čo pramenilo z nesústredenosti, sme jasne mali pod kontrolou. Dnes musím naozaj pochváliť Lauru Valkošákovú, ktorá podala dobrý výkon aj keď neodohrala oba celé zápasy. Musíme ale popracovať na stabilite ťažkých podaní, ktorými si vieme pomôcť doviesť zápasy do víťazných koncov“.