Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-3 21.01.2024 9:00 - 21.01.2024 12:00
Družstvo "A" vyhralo 2 zápasy, družstvo "B" uhralo len 1 set.

VK SNV „A“ – VK SNV „B“             2 : 1  (-18, 18,10)
VK SNV „A“ – Slávia TU Košice    1 : 2 (22,-22,-12)
VK SNV „A“ – VK Junior Poprad  2 : 0 (21, 23)

Zostava VK SNV “A“ :  Bartošová A., Gregová L., Klučárová J., Kucková S., Neupauerová M., Slezáková A., Čemáková V.,  Šivecová N.

Vyjadrenie B.Ogurčáka - trénera: „Dievčatá nastúpili na 1.zápas proti nášmu „B“ družstvu s odhodlaním vyhrať. V 1.sete dievčatá pokazili množstvo podaní  a set prehrali. V ďalšom priebehu zápasu spresnili všetky údery a  porazili „B“ družstvo 2:1.  V druhom zápase proti Košiciam dievčatá pokračovali v dobrom výkone  a 1.set vyhrali. V nasledujúcom sete domáce hráčky zlepšili podanie aj celkový volejbalový prejav a vyhrali ho. V skrátenom sete naše dievčatá vyhrávali do stavu 12:8, ale od tohto stavu už neuhrali ani bod a prehrali 12:15. V poslednom zápase s družstvom Junior Poprad dievčatá zabojovali a vyhrali ho 2:0.  Celkovo naše dievčatá na celom turnaji ukázali mierne zlepšenie, ale  musia ešte veľa trénovať na ďalšie zlepšenie volejbalovej činnosti“.

Výsledky VK SNV "B":
VK SNV „A“ – VK SNV „B“             2 : 1  (-18, 18,10)
VK SNV „B“ – Slávia TU Košice    0 : 2 (-10,-20)
VK SNV „B“ – VK Junior Poprad  0 : 2 (-22,- 21)

Zostava VK SNV “B“ :  Bartošová J., Cvengrošová K.,  Ferencová V.,  Gondová D., Kavuličová V., Pavlíková P., Pristášová R.,   Richnavská K., Schneiderová A., Valovičová N., Šimonovičová M.

Vyjadrenie Ľ.Švihlu – asistenta trénera: „V prvom zápase proti „A“ družstvu dievčatá začali dobre, dobre podávali a dokázali spracovať aj podania. V nasledujúcich setoch to už bolo horšie a nakoniec prehrali 1 : 2. S družstvom Popradu sa v oboch setoch družstvá striedali vo vedení, ale súper mal v setoch  lepšie koncovky.  V poslednom zápase dievčatá z Košíc mali omnoho lepšie podanie a naše sa už nedokázali viac sústrediť na svoju hru. Celkovo na celom turnaji som pravidelne striedal všetky hráčky, čím možná klesla celková výkonnosť družstva. Myslím si, že v súčasnosti nie je nutné vyhrávať, ale dať príležitosť hrať na ihrisku všetkým hráčkam, ktoré sú zapojené v tréningovom procese“.

Družstvo "A" má modré dresy, "B" družstvo červené.