Podujatia

4.turnaj ml.žiačky-6 "B" v SNV

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-6 B 09.12.2023 10:00 - 09.12.2023 14:00
Snaživý výkon dievčat priniesol tesné prehry v setoch, na víťazstvo v zápase to ešte nestačilo.

Naše "B" družstvo v tejto skupine nezískalo ani jedno víťazstvo a skončilo na 4.mieste. Ďalej bude pokračovať v skupine "G" v zápasoch o celkové 9.-16.miesto, kde sa stretne s družstvami: VK Prešov, VK SNV "B", KV MŠK Kežmarok a VK Tatran Kračúnovce. Prvý turnaj sa uskutoční 13.1.2024, miesto oznámime. 

Výsledky nášho družstva: 
VK Sp.N.Ves B - VKM Stará Ľubovňa         0 : 2 (-23.-19)
VK Sp.N.Ves B - ŠK Komenského Svidník 0 : 2 (-23.-12)
VK Sp.N.Ves B - MVK Stropkov                  0 : 2 (-18.-23)

Zostava VK SNV:
P. Babík, K. Borská, O. Dobšinská, T. Gordanová, S. Kleinová, Z. Novýsedláková, K. Rochová, L. Toporcerová, S. Vadelová, S. Šimková


Martina Krullová - trénerka mladších žiačok 6B: "Veľmi ťažko sa mi hodnotí dnešný výkon dievčat. Prvýkrát v tejto sezóne sme hrali v domácom prostredí, kde sme mali všetci nejaké očakávania. Prvý zápas sme hrali so Starou Ľubovňou a v tomto zápase sme dokázali zo stavu 4:15 otočiť a viesť. No aj napriek veľkému úsiliu a odhodlaniu dievčat sme napokon prehrali vo veľmi tesnom výsledku. Tento zápas bol tak dobrý, dievčatá na ihrisku nechali všetko, bojovali neskutočne. Síce sme prehrali 0:2 na sety, no so zápasom som bola maximálne spokojná. Utvrdili ma v tom aj samotní tréneri súperiek, ktorí pochválili výborný výkon dievčat. Vidieť vraj progres a neskutočný posun v hre. Potom nasledovala dlhšia zápasová prestávka a ďalšie dva zápasy neboli až také 100%. Nemáme sa za čo hanbiť, dievčatá hrajú najlepšie ako vedia a snažia sa zo všetkých síl, preto sa mi ťažko hodnotí dnešný výkon. Prehrali sme všetky zápasy na 0:2 s tesným výsledkom, čo nás veľmi mrzí, obzvlášť ešte v domácom prostredí, ale ideme ďalej, stále sa učíme. Hlavne musíme získať viac hernej praxe, ktorá sa neskôr prejaví aj na výsledkoch."