Podujatia

6.kolo juniorky MVK Stropkov - VK Sp.N.Ves

Zápasy, 2019-2020, Juniorky 16.11.2019 11:00 - 16.11.2019 14:00
Dobrý výkon, ale hlavne bojovnosť priniesla dve víťazstvá

MVK Stropkov -VK Spiš.Nová Ves  1 : 3  (-21, 17, -20, -21)  a  2 : 3  (26, 13, -16, -22, -9)

Základná zostava VK SNV: Dada Morihladková, Vanesa Drabiščáková, Laura Masloviaková, Laura Valkošáková, Barbora Puškárová a Simona Slivošová, libero Lucia Suľovská

Radovan Žigraj, tréner junioriek: "Konečne si zo vonku prinášame oba víťazstvá, aj keď nie s plným bodovým ziskom. V prvom zápase sme do základu nastúpili takto: Dada Morihladková, Vanesa Drabiščáková, Laura Masloviakova, Laura Valkošáková, Barbora Puškárová a Simona Slivošová, libero Lucia Suľovská. Úvod z našej strany bol dosť ustráchaný akoby sme sa báli každej lopty, no postupom času dievčatá sa otriasli a začali hrať. Robili minimum chýb. Dnes vynikajúco zahrala Laura Valkošáková, zahral veľmi dobre na poste diagonálneho hráča, veľmi dobre podávala a aj útočila, takmer neurobila žiadnu chybu, k nej sa postupne pridali Sima Slivošová tiež ťažkým servisom, Vanesa dobrým príjmom a aj útokom a postupne sa k nim pridali aj ďalšie hráčky. Druhý zápas začal tak bojom o každú loptu. Prvý set sme prehrali až po 26 bode, no tu rozhodli naše nevynútené chyby, ktoré vznikali poľavením koncentrácie hlavne na príjme. Kríza v koncentrácii vyvrcholila v druhom sete, kde sme si nevedeli poradiť so súperovým servisom, kazili sme útok. V treťom sete sme sa pomaly začali dostávať opäť do hry  čo vyústilo k víťazstvu v tomto sete, do štvrtého setu sme šli s odhodlaním vyhrať, čo sa aj podarilo a v tajbrejku sme už mali jasne navrch, kde sme hru kontrolovali. Chcem dievčatá pochváliť za bojovnosť v druhom zápase, no stále je čo zlepšovať".