Zápasy, 2023-2024, Kadetky 14.01.2024 10:00 - 14.01.2024 14:00
Domáce dievčatá z Prešova, boli lepšie, neuhrali sme ani set.

ŠK Elba Prešov - VK SNV 3 : 0 (11,20,18)  3 : 0 (23,19,11)

ZostavaVK SNV: R.M. Freundová, S. Kočišová, M. Košová, T. Labancová,  K. Kalafutová, N. Tokolyová, B. Sitková, A. Retterová, S. Sališová, V. Rusnáková

Natália Tkáčová - trénerka kadetiek: "Ťažko sa mi hľadajú slová, ktoré by vyjadrili dnešný dvojzápas. Nešlo to. Trvalo celý prvý zápas kým sme sa rozohrali. Prvý set sme prestáli na ihrisku. Trápili sme sa v obrane aj na príjme, v útoku sme ledva trafili loptu. Chcela by som nájsť nejaký svetlý moment, ale asi sa mi to ani nepodarí. Nepresnosti pri prvej lopte sa prenášali aj do nahrávky a baby nemali častokrát z čoho útočiť. Druhý zápas hráčky začali veľmi slušne, veď boli rozohraté z prvého. Skoro sa nám podarilo vyhrať prvý set, no dvomi vlastnými chybami sme túto šancu stratili. Nestrácali sme nádej a namotivované sme nastúpili do druhého setu, kde náš však stoplo zranenie Soni Sališovej a výkon šiel opäť rapídne dole. Nepodarilo sa nám opäť naštartovať, a tak sme prehrali zaslúžene 2x 3:0."