Podujatia

9.kolo st.žiačky VK SNV - MVK Snina

Zápasy, 2018-2019, St.žiačky 02.03.2019 10:00 - 02.03.2019 14:00
Dôležité dve víťazstvá, škoda len straty jedného bodu.

VK Spiš.Nová Ves - MVK Snina  3 : 2 (13, -24, 24, -23, 8) a 3 : 0 (23, 20, 15)

Základná zostava: Palitefková, Mizeráková, Valentová, Puškárová, Ďurišková, Spišská, libero Stašíková, striedali Ivančáková, Klingová, Barabasová, Hrušovská)

Staršie žiačky hrajú o postup na M-SR (Žilina) a privítali suseda z tabuľky. So Sninou sa hrali derby zápasy a bolo sa veru na čo pozerať. V oboch zápasoch hrali aktérky vynikajúci volejbal, kde sa skutočne predvádzali volejbalové kúsky a miestami človek zapochyboval, či sa fakt pozerá „iba“ na staršie žiačky. Podľa predvedeného výkonu by človek čakal staršiu kategóriu dievčat. Spišiačky vyhrali oba zápasy a dali Snine jasne najavo, že by ju veľmi rady dostali pod seba v tabuľke.

Ladislav Ďuriško, tréner starších žiačok VK SNV: „Veľmi dôležitý dvojzápas so Sninou naše dievčatá zvládli skoro na 100%. Mrzí nás hlavne strata bodu z prvého zápasu, ktorý môže byť v konečnom hodnotení veľmi dôležitý. Herný prejav dievčat bol miestami hodný aj vyššej vekovej úrovne. Každá hráčka si zaslúži pochvalu, aj dievčatá z lavičky, ktoré celý čas neúnavne povzbudzovali a tým dokazovali zomknutosť a cieľavedomosť všetkých hráčok. Snáď si dovolím zvlášť pochváliť našu trojicu hráčok zo ZŠ Nejedlého Kiku Mizerákovú, Moniku Stašíkovú a náš nahrávačský rozum Veroniku Palitefkovú. Na dievčatá sa dá spoľahnúť v každej hernej situácii“.