M-SR ml.žiačky-6 finálový turnaj v Prešove

Zápasy, 2022-2023, Ml. žiačky 6 03.05.2023 10:00 - 03.05.2023 15:00
Po zápasoch v skupine, nakoniec zápas o konečné 5.miesto s víťazným koncom.

VK SNV – Studienka 3 : 2 (24, 15, -23, -10, 9)
VK SNV – TU Košice 2 : 3 (-15, 17, -21, 20, -14)
VK SNV – Podluž.Levice 2 : 3 (-23, 20, -19, 26, -10)
VK SNV – Senica         3 : 2 (-21, 22, 17, -14, 13)

zápas o 5.miesto :
VK SNV - ŠVK Pezinok 3:2 (-16,21,22,-21,12)

Komentár predsedu klubu Igora Murka:
1.deň - sobota 6.5.2023:
"O  10.00 h hrali hráčky naše dievčatá prvý zápas proti Studienke, ktorý vyhrali 3:2. Hoci viedli po výbornej a koncentrovanej hre už 2:0 na sety a 23:22, nakoniec museli o víťazstvo bojovať až v 5. sete, ktorý vyhrali jasne 15:9. V druhom zápase s Košicami, súpera vždy doháňať a po výsledku 1:1, 2:2 sa hral 5. set. V tom boli šťastnejšie Košičanky a vyhrali ho 16:14. Takže sme prehrali 2:3. Zajtra nás čakajú Levice a Senica
."

2.deň - nedeľa 7.5.2023:
V nedeľu nás čakali v prvom zápase hráčky z Podlužianky Levice, ktoré včera nestratili ani set. Spišiačky "ťahali" šnúru 5-setových zápasov aj v tlmto zápase a tentoraz prehrali 2:3, čo znamenalo, že v skupine môžu byť najlepšie na 3. mieste. V poobedňajšom zápase nás prišli povzbudiť aj mladšie žiačky 3 (cestou zo Stropkova). V ňom sme (opäť v 5-tich setoch) zdolali Senicu a udržali sme si 3. miesto v skupine. O konečné 5.miesto budeme hrať zajtra (8.5.) o 13.00 h s Pezinkom.

3.deň - pondelok 8.5.2023:
Dnes sme odohrali výborný zápas o umiestnenie, v ktorom sme (opäť v 5-tich setoch) zdolali Pezinok 3:2 a celkovo sme skončili na veľmi peknom 5. mieste z 10-tich družstiev.

Dievčatá predviedli počas troch dní výborné výkony a boli rovnocenným súperom všetkým družstvám, z ktorými hrali. Je vidieť pokrok v ich hre a dievčatá si naopak mohli porovnať svoje výkony z družstvami zo stredu a západu Slovenska. Za najlepšiu hráčku z družstva VK SNV bola vyhlásená Barborka Sitková.
Veľké ďakujem patrí všetkým trénerom a trénerkám, ktorí sa venujú volejbalovej mládeži v našom klube vo všetkých kategóriách. Teraz sme mohli vidieť výsledky ich práce.