Podujatia

Turnaj ml.žiačky-3 v Prešove

Zápasy, 2021-2022, Ml. žiačky 3/4 13.06.2021 9:00 - 13.06.2021 14:00
Prvý prípravný turnaj ml.žiačok-3 po dlhej prestávke

V nedeľu 13.6.2021 sa naše družstvo ml.žiačok-3 zúčastnilo prípravného turnaja v Prešove.

Výsledky našich dievčat :   VK SNV - Svidník 2 : 0
                                                   VK SNV - Snina   0 : 2
                                                   VK SNV - Košice 1 : 1

Zostava : Sophia Šimková, Rebeka Freundová, Barbora Sitková, Michaela Sitková, Viktória Rusnáková, Petra Slebodníková, Laura Nikrovičová, Eva Stoláriková

Vyjadrenie trénerky ml.žiačok - Kamily Zaťkovej : Turnaj v Prešove bol pre väčšinu dievčat ich prvým turnajom vôbec a veľmi sa na neho tešili. Turnaj sme zahájili jasnou výhrou nad Svidníkom. V druhom zápase naše schopnosti preverila Snina. Snina nás zaskočila najmä výborným útokom, ale naše hráčky sa hre veľmi rýchlo prispôsobili a už v priebehu 1.setu bolo vidieť ako sa dievčatá učili čítať súperovu hru, boli pozornejšie a dokonca aj v útoku začali využívať súperove "ťahy" a získavať body. Napriek našej prehre hodnotím tento zápas veľmi pozitívne. V poslednom zápase turnaja sme remízovali s Košičankami. Prvý set sme prehrali tesne 25:27.V druhom sete sme zvíťazili 25:18. Umiestnili sme sa na 3.mieste a od postupu zo skupiny nás delil jediný set.
Cieľom tohto turnaja bolo dať príležitosť zahrať si všetkým hráčkam, čo sa nám podarilo splniť. S dievčatami sme spoločne zhodnotili, na čom musíme viac pracovať a tešíme sa ako naše poznatky využijeme na ďalších tréningoch a turnajoch.