Podujatia

1.kolo kadetky VK Prešov - SNV

Zápasy, 2023-2024, Kadetky 07.10.2023 10:00 - 07.10.2023 18:00
Vyrovnané oba zápasy, s konečným výsledkom 1:1

Naše kadetky cestovali na prvé zápasy do Prešova. V hale VK Prešov odohrali dva vyrovnané zápasy. V prvom zápase ešte dokázali zvíťaziť, v druhom ale najtesnejšie prehrali .

Výsledky dvojzápasu:
VK Prešov - VK Sp.N.Ves 1 : 3 (23, -20, -21, -25) a  3 : 2 (23, 21, -23, -22, 16)

Zostava VK SNV: M. Košová, T. Labancová, S. Sališová, N. Tökölyová, R. Freundová, B. Sitková, A. Retterová, K. Kalafutová, M. Sitková, libero: V. Rusnáková

Natália Tkáčová-trénerka kadetiek: "V prvom zapase trvalo kym sme sa aklimatizovali a zvykali si na veľkú prešovskú halu. Ubehol celý prvý set, ktorý sme teda prehrali. Ďalšie 2 sety sme sa hľadali, ale dokázali sme vyhrať a posledný set už bol v našej režii. Rada by som pochválila dievčatá ale nie je veľmi za čo. Napriek výhre nie som vôbec spokojná s výkonom.
Druhý zápas bol podobný avšak nadštandardne zlý výkon podala rozhodkyňa, ktorá doslova ovplyvnila celkový výsledok nehovoriac o nálade ktorá na ihrisku panovala. Takto zle pískať rozhodcu som skutočne nezažila a to česť všetkým rozhodcom. Ich prácu skutočne obdivujem a vážim si. Do toho všetkého sa nám zranilo libero. Napriek všetkým týmto udalostiam sa baby vzchopili a snažili sa hrať s možnosťami, ktoré mali. Bojovali proti Prešovu, proti rozhodkyni a ešte aj proti vlastnému príjmu a hre v poli. Ani jedna hráčka však nepodala ani svoj štandardný výkon, bohužiaľ. Nedarilo sa. Aj o tom je šport, no na to aké to bolo z môjho pohľadu nevolejbalové, sme dokázali uhrať 4 body."