Mladšie žiačky - 4-ky 2019/2020

Detailná tabuľka - neaktuálna, reálna bude po postUpe zo skupiny

M SR – mladšie žiačky-4  - oblasť Východ

M-SR ml.žiačky-4 Ob.Východ

VK SNV  Giraltovce MŠK Vranov ELBA Prešov Stropkov "A" MVK Snina Stropkov "B" Junior Poprad VK Prešov

VK Spiš.Nová Ves 

3 : 1 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 3 : 2 0 : 0

TJ Sokol Giraltovce

0 : 0   0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 3 0 : 0 0 : 0
   MŠK Vranov n. Topľou"B" 1 : 3 3 : 2   1 : 3 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0
   ELBA Prešov 0 : 0 3 : 0 0 : 0   0 : 3 0 : 0 0 : 0 3 : 0 0 : 0
   MVK Stropkov "A" 3 : 0 0 : 0 3 : 0 0 : 0   3 : 0 0 : 0 3 : 0 0 : 0

MVK Snina

0 : 0 3 : 0 3 : 0 0 : 0 0 : 0   3 : 0 0 : 0 3 : 0
   MVK Stropkov "B" 3 : 0  0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0   0 : 0 0 : 0

VK Junior 2012 Poprad

2 : 3 2 : 3 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 3 0 : 0   0 : 0

VK Prešov

0 : 0 0 : 0 1 : 3 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 3 2 : 3  

Výsledky zápasov

Doma a vonku

Zostava volejbalistiek

M SR – mladšie žiačky 4-kový volejbal - oblasť Východ

Horný rad zľava:

Ing.Ľudovít Švihla - tréner, Ema Barbuščáková, Tamara Kondrátová, Kerstin Andrášiová, Noemi, Nina Šišková, Lenka, Timea Pavlíková, Petra Ivančáková, Soňa Sališová, Mgr. Jana Libáková-trénerka


 

Dolný rad zľava:

Tamara Vodhanelová, Viktória Pavlíková, Ema Jendralová, Viktória Fedorčáková, Karolína Augustiňáková, Ela Barbuščáková, Liliana Slivková

Súpiska volejbalistiek

M SR – mladšie žiačky 4-kový volejbal - oblasť Východ

Číslo dresu

Priezvisko

Meno

Dátum narodenia

Výška (cm)

Palušáková

   Lenka

21.10.2005

160

   2    Hrušovská    Sára    19.12.2005     168

3

Vodhanelová

Tamara

23.02.2006

147

4

Kondrátová 

Tamara

11.05.2006

165

5

Staviarská

Alexa

07.09.2005

158

6

Ivančáková

Petra

09.11.2005

166

6 č

Barbuščáková

Ela

 

 

7

Andrášiová

Kerstin

29.04.2006

171

   8     Hyrošová    Karin   29.04.2006    172

9

Slivková

Liliana

08.03.2006

160

9 č.

Fedorčáková

Viktória

22.10.2005

163

10

Pavlíková

Timea

18.02.2006

163

11

Jendrálová

Ema

24.08.2006

155

12

Šišková 

Nina

19.03.2006

166

13

Ružbacká

Tamara

22.02.2006

162

17

Sališová

Soňa

29.04.2006

166

18

Augustiňáková

Karolína

22.06.2006

155

Domovská telocvičňa:

ZŠ Nejedlého Spišská Nová Ves

Trénerka:

Mgr. Jana Libáková

Asistenti trénera:

Radovan Žigraj, Mgr. Ivana Mareková, Natália Bodáková, Ing. Ľudovít Švihla, Mgr. Martin Roško, Mgr. Eva Fabianová, Mgr. Ladislav Ďuriško