Podujatia

1.turnaj ml.žiačky-4, skupina o 1.-4.miesto v Košiciach

Zápasy, 2021-2022, Ml. žiačky 3/4 10.04.2022 9:00 - 10.04.2022 13:00
Jedno víťazstvo a dve prehry, priebežne 3.miesto

Na prvom turnaji mladších žiačok-4 v skupine o 1.-4.miesto v súťaži nechýbala bojovnosť, snaha, už aj volejbalové umenie našich dievčat. Súperky boli tentokrát lepšie, jeden vyhraný zápas znamená priebežné 3.miesto.

Výsledky  našich dievčat:
VK Slávia TU Košice  - VK Spiš.Nová Ves              3 : 0 (18, 14, 12)
MVK Snina                 - VK Spiš.Nová Ves              3 : 0 (18, 6 ,8)
VK Spiš.Nová Ves      - ŠK Komenského Svidník 3 : 0 (18, 16, 16)

Zostava VK SNV : Sitková M., Freundová, Sitková B.,Ivančáková, Stoláriková, Šimková, Nikorovičová, Slebodníková, Pavlíková, Rusnáková, Gondová

Vyjadrenie trénerky ml.žiačok-4 N.Bodákovej: "Košice nás predčili najmä výškovo a fyzicky. Blokovali, smečovali kvalitne podávali. Naše hráčky ostali zaskočené celé dva sety. Potom sa už senzácia neudiala a prehrali sme 0:3. Zaslúžene. Úplne iný zápas to bol proti Snine, s ktorou sme hrali vyrovnanú partiu celý prvý set. Bohužiaľ koncovku lepšie zvládla Snina. To dievčatá zlomilo a ďalšie dva sety sa už nevedeli chytiť a hlavne vychytať perfektne zvládnuté ulievky od Sniny. Zvrat nastal v zápase proti Svidníku, kde sme mali navrch a zaslúžene vyhrali. Chválim však našu bojovnosť, ktorá nechýbala v žiadnom zápase, avšak stačilo to len na jedného súpera. Baby majú úžasnú skúsenosť, ktorá ich určite len posunie vpred a naučí novým veciam. Hrať na tréningu a v zápase je veľký rozdiel a práve zápasový stres tieto dievčatá potrebujú vedieť zvládať. Každopádne po tomto turnaji sa nevzdávame a do ďalšieho turnaja sa maximálne pripravíme a zabojujeme o postup na MSR".