Podujatia

13.kolo st.žiačky VK SNV - VK TU Košie

Zápasy, 2022-2023, Staršie žiačky 29.04.2023 10:00 - 29.04.2023 14:00
Prvý zápas slabší, v druhom to bolo už lepšie, takže 1 : 1.

VK SNV -  TU Košice 1 : 3 (-19, -23, 24, -16)
VK SNV -  TU Košice 3 : 1 (-13, 20, 27, 17)

Základná zostava: S. Kočišová, T. Labncová, B. Sitková, N. Tökolyová, E. Repaská, M. Sitková, libero: V. Rusnáková, striedali: K. Kalafutová, L. Lapšanská, M. Zoladkiewicz

Natália Bodáková-trénerka starších žiačok: "Prvý zápas pôsobil odovzdane, hľadali sme sa, neboli sme úplne zohraté a robili sme zbytočné vlastné chyby. So šťastím sa nám podarilo uchmatnúť set. 
Druhý zápas to vyzeralo, že dopadne podobne. Po prvom sete sa však baby zomkli, rozobrali sme si hráčky, určili na koho podávať koho ako brániť a začalo to všetko krásne fungovať. Baby sa skutočne skoncentrovali na súpera a začali krásne premýšľať nad tým, čo majú robiť. Do toho sa nám "rozšupla" Baška Sitková a hrala ako lev vypustený z klietky. Padalo jej asi všetko. Útočila, prihrávala, bránila, blokovala, no niečo úžasné. Do toho každá hráčka priložila ruku k dielu a ustála si svoj post. Táto výhra je výsledkom skutočne tímovej práce a chcem týmto všetky dievčatá naozaj pochváliť a poďakovať za predvedený výkon. Trápili sme sa skoro celú sezónu a prehrávali sme často v koncovkách. Teraz to konečne prišlo a verím, že je to aj pre baby krásne zadosťučinenie a krásny pocit víťazstva. Oplatí sa makať na tréningoch pretože nám to práve prinieslo ovocie a ja verím, že v tom budeme môcť len a len pokračovať. Každopádne to bol náš posledný domáci zápas tejto sezóny a nemohli sme sa lepšie rozlúčiť ako víťazstvom."