Podujatia

2.turnaj ml.žiačky-4 v SNV

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-4 24.03.2024 9:00 - 24.03.2024 14:00
Na domácom turnaji dievčatá potvrdili výsledky z posledného turnaja a vyhrali všetky zápasy.

Na tomto 2.turnaji v skupine o konečné 1.- 4. miesto naše dievčatá potvrdili svoju výkonnosť a stratili len 1 set so Stropkovom. Sú priebežne na 1.mieste a na nasledujúcom turnaji v Starej Ľubovni môžu toto postavenie  povrdiť a zabezpečiť si priamy postup na celoslovenský turnaj "Festival mládeže", ktorý bude 8.6.2024.

Výsledky VK SNV :

VK SNV - VKM Stará Ľubovňa  2 : 0 (10, 15)
VK SNV - MVK Stropkov            2 : 1 (13,-22, 9)
VK SNV - ŠK Komenského Svidník 2 : 0 (18, 21)

Zostava VK SNV: Andreánska E., Babiková N., Babík P., Jannová L., Macejková V., Mriglotová T., Muchová Z., Oravcová M., Pavlíková Simona, Pavlíková Sofia,  Sitková M., Valková B., Tarkovacsová M.

Veronika Osvaldová - trénerka mladšáích žiačok 4: "V dnešných zápasoch to nebolo také jednoznačné ako na turnaji v Stropkove. V zápase so Starou Ľubovňou sme začali dobre, ale v druhom sete sme prestali hrať našu hru a čakali sme na chyby súpera, ktoré ale neprichádzali a bol to boj o každú loptu. V zápase so Stropkovom si v prvom sete zahrali aj hráčky z lavičky, ktoré nastúpili aj do druhého setu. Žiaľ, nedokázali si zastať svoju úlohu na ihrisku a za nepriaznivého stavu som prestriedala hráčky zo základnej zostavy. Aj napriek tomu sa nám už nepodarilo Stropkov v tomto sete zastaviť. V tajbrejku sme už hrali zodpovedne a dotiahli ho do víťazného konca. So Svidníkom je to vždy zaujímavý zápas a tak tomu nebolo ani dnes s víťazným koncom pre nás. Tento turnaj mi ukázal na čom v najbližších týždňoch budeme pracovať. Dievčatám gratulujem k trom výhram."