Podujatia

2.turnaj 2.časti ml.žiačky-3 v SNV

Zápasy, 2022-2023, Ml. žiačky 3A, Ml. žiačky 3B 29.01.2023 9:00 - 29.01.2023 13:00
Každé z našich družstiev získalo po 1 víťazstve.

V nedeľu 29.1.2023 boli obe telocvične na ZŠ Nejedlého plne obsadené, lebo obe naše družsvá hrali v dvoch skupinách.

Výsledky družstva "A", skupina "H":
VK SNV "A" - VK Prešov                2 : 1  (20, -24,9)

VK SNV "A" - ŠŠK ZŠ Svidník "B" 1 : 2  (-23, 20, -10)

VK SNV "A" - MVK Stropkov "C"  1 : 2 (18, -19, -10)

Základná zostava: T. Gordanová, V. Černáková, S. Pavlíková, striedqali: L. Jannová, K. Klášterková, A. Slezáková, T. Klášterková

Kamila Antoniová - trénerka mladších žiačok 3-A:Som rada, že sa nám podarilo poraziť najsilnejšieho súpera skupiny- Prešov. V zápase sme nekazili podania, vďaka čomu sme si pred súperom dokázali udržať mierny náskok. Je škoda, že sme nedokázali odskočiť od súpera aj na viac bodov, aby do zápasu mohli nastúpiť všetky dievčatá. Otázkou pre mňa- trénerku ostáva, či dievčatá počas zápasového tempa ešte nedokážu splniť určité pokyny, ktoré by na základe tréningov už mali zvládnuť alebo mi nerozumejú/nepočujú ma počas zápasu. Ďalšie dva zápasy boli vyrovnané, prehrali sme v koncovkách. Nedarilo sa nám už však udržať rovnako dobrý servis ako v prvom zápase, a taktiež sme súperovi odovzdali veľa bodov zadarmo - tretia lopta do out-u. Veľmi ma ale potešila Alžbetka a Kajka, ktoré výborne podávali."

Výsledky družstva "B", skupina "G":
VK SNV "B" - VK Poprad               0 : 2 (-9, -21)
VK SNV "B" - ŠŠK ZŠ Svidník "C" 0 : 2 (-9, -12)
VK SNV "B" - MVK Stropkov "B"  2 :0 (12, 22)

Základná zostava: N. Babiková, M. Tarkovacsová, B. Valková, striedali: L. Gregová, M. Jasečková, N. Šivecová, V. Horváthová

Zuzana Milčáková - trénerka mladších žiačok 3-B: "V k dnešnom turnaji v SNV sme nastúpili proti Popradu a v prvom sete sme nahrali len veľmi mali bodov. Dievčatá som nespoznávala,  nevedeli sa dostať do hernej pohody  a nič sa im nedarilo. Po zmene strán a po vystriedani to už bol iný pohľad na set, dievčatá sa hýbali podávali a tešili z hry a aj napriek prehre som bola spokojná. V zápase proti Svidníku som očakávala pekný volejbal, ale dievčatám sa nič nedarilo, úplne vybuchli na podaní. Verím,že aj týmito skúsenosťami sa učíme, rastieme a zlepšujeme. To potvrdil aj tretí zápas  proti Stropkovu, kde už dievčatá naplno ukázali, čo vedia, čo majú natrénované a aj si všetky zahrali a vychutnali zaslúženú výhru 2:0".