Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-6 B 20.04.2024 9:00 - 20.04.2024 15:00
Dievčatá bez 1.najhrávačky vyhrali 2 zápasy, len Poprad bol lepší o 1 set.

VK SNV - VK Junior 2012 Poprad 1 : 2 (15, -20,-6)
VK SNV - MVK Stropkov  2 : 0 (22, 20)
VK SNV - VK Prešov 2 : 1 (-18,20,9)

Zosatava VK SNV "B": Babík P., Borská K., Dobšinská O., Hagovská N., Novýsledláková Z., Rochová K., Vadelová S., Valková B.

Vyjadrenie M.Krullovej - trénerky ml.žiačok-6 "B": "Dnes sme doma odohrali posledné domáce zápasy. Preto som rozprávala dievčatám, aby si tieto zápasy užili v domácom fanclube. Bohužiaľ nás bolo málo. Chýbala nám aj nahrávačka a tak ju musela nahradiť Bianka, ktorá tento post prvýkrát odohrala. Ja som s jej hrou spokojná, ale vždy je čo zlepšovať. Prvý zápas sme hneď odohrali s Popradom. Minulý turnaj sme nad nimi vyhrali 2:1, dnes skončil tak isto na tri sety, ale pre Poprad. Dievčatá sa prvý set nevedeli ešte nejako zohrať. Veľmi veľa chýb sme urobili a to nás stálo víťazstvo. V druhom zápase sme odohrali krásnu hru. Každá hráčka odohrala svoj post výborne a preto sme vyhrali. Do posledného zápasu sme vstúpili veľmi zle. Opäť ten prvý set sme sa trápili, nevedeli sme sa dostať do hry. Našťastie, v druhom sete sme to otočili a nakoniec sme vyhrali 2:1. V treťom zápase nám odišla aj druhá nahrávačka zo základu a tak odohrali tento zápas dievčatá z lavičky. Musím povedať, že dievčatá to odohrali zodpovedne. Všetky zápasy boli veľmi rovnocenné a každý jeden súper je vyrovnaný. Preto nikdy nevieme, ako zápas dopadne. Čakajú nás ešte 2 turnaje a v tých sa budeme snažiť odohrať najlepšie ako vieme".