Podujatia

2.turnaj nadstavby ml.žiačky-6B v SNV

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-6 B 27.01.2024 9:00 - 27.01.2024 14:00
Celkové zlepšenie všetkých volejbalových činností dievčat prinieslo 3 víťazstvá a 1 tesnú prehru.

Výsledky VK SNV:
VK SNV - VK Tatran Kračúnovce      1 : 2 ( 14,-24,-12)
VK SNV - VK Prešov                            2 : 0 ( 24,8)

VK SNV - KV MŠK OKtan Kežmarok 2 : 0 ( 10,17)

VK SNV - VK Tatran Kračúnovce      2 : 0 ( 19,12) - dohrávaný zápas z 1. turnaja

Zostava VK SNV: P. Babík, K. Borská, O. Dobšinská, N. Hagovská, S. Kleinová, Z. Novýsedláková, K. Rochová, L. Toporcerová, S. Vadelová

Martina Krullová - trénerka mladších žiačok 6B: "Hneď prvý zápas sme hrali s Kežmarkom, kde sme dosiahli jednoznačné víťazstvo. Dievčatá tento zápas vyhrali najmä svojím podaním, v čom sme sa jednoznačne zlepšili. Druhý zápas s Prešovom prebiehal podobne ako prvý. Silné podanie, blok pri sieti, výborný smeč a skvelý príjem. No nie je to ešte dokonalé, ale dievčatá sa zlepšujú každým zápasom. Posledný zápas sme hrali s družstvom z Kračúnoviec. S nimi sme odohrali až dva zápasy, pretože sme dohrávali ešte minulé kolo, ktorého sa nezúčastnili. Prvý set sme vyhrali, ale v druhom sete sme sa už spoliehali na súperove chyby. Stáli sme na ihrisku. Súper otočil skóre a my sme prestali hrať. Prvý zápas sme prehrali na svojich chybách. V druhom zápase sme sa poučili a hrali sme naplno. Bolo to síce náročné, ale napokon sme to zvládli. Dievčatá sa aspoň poučili, že nikdy nemôžu podceniť súpera. Celkovo som veľmi spokojná, jeden zápas nám nevyšiel, ale v ostatných boli perfektné. Gratulujem im k ďalším výherným zápasom a teším sa s nimi."