3.kolo ml.žiačky-3 "A" o 1.- 6.miesto v Lendaku

Zápasy, 2018-2019, Ml.žiačky-3 12.05.2019 9:00 - 12.05.2019 14:00
Na poslednom turnaji sme nezažili pocit víťazstva, konečné 6.miesto je realita

VK SNV „A“ – Vranov                               0 : 2  (-9, -21)
VK SNV „A“ – Svidník „A“                       0 : 2  (-12, -22)
VK SNV „A“ – Stropkov                           0 : 2  (-21, -25)
VK SNV „A“ – Svidník „Komenského“ 0 : 2  (-17, -18)
VK SNV „A“ – Lendak                               1 : 2  (22, -22, -10)

Zostava: Nina Tökölyová, Nina Slivková, Lenka Stanková , Tatiana Labancová

Radovan Žigraj, tréner mladších žiačok 3 „A“ VK SNV: „Posledný tohto sezónny turnaj trojkového volejbalu sa niesol v bojovnej atmosfére, kde naše dievčatá na prvé 3 tímy nestačili.. Prvý zápas s Vranovom sme  prehrali 0:2. Prvý set sme kopili veľa chýb, druhý ste bol už lepší, no stále keď sme sa dotiahli na jeden bod, tak prišla šnúra súperových bodov prameniacich z naše nekoncentrovanosti. Druhý zápas proti Stropkovu sme prehrali 0:2. Tento zápas sa niesol v duchu našej bojovnosti, stále sme dokázali súperovi sekundovať, no v koncovkách nám už chýbali sily. Tretí zápas Proti Svidníku  Komenského ( víťazovi tejto nadstavby a postupujúcemu na MS SR ) sme rovnako prehrali 0:2 tu súper dal šancu zahrať si každej svojej hráčke, no do koncoviek postavil to najlepšie a razom boli sety ukončené. Štvrtý zápas proti tradičnému rivalovi z Lendaku sme prehrali 1:2. Prvý set sme málo kazili a dievčatá ako tak ešte vládali, vytvorili sme si nepozornosťou súpera dostatočný náskok, ktorý nám zaručil vyhrať tento, žiaľ jediný, set z celého turnaja. Posledný zápas proti Svidníku 8. mája sme prehrali 0:2. Hráčky už nevládali, robili veľa nevynútených chýb, kde v druhom sete sa pridal aj súper. Dievčatá tak svoju súťaž ukončili na 6. mieste“.