Podujatia

3.kolo ml.žiačky-6 v telocvični VK Prešov

Turnaj v Prešove 12.2.2022 od 9.00 hod

Po niekoľko mesačnej prestávke v súťaži pokračovali naše mladšie žiačky-6 dvoma zápasmi na turnaji v Prešove. Nerozohratosť, ustráchanosť a sanáď aj nervozita sa podpísali na výsledok  hlavne v prvom sete v zápase s Prešovom.  Druhý zápas s Košicami  mal opačný priebeh, prvý set sme vyhrali a ďalšie dva prehrali.

Výsledky našich dievčat :
VK Prešov                  -  VK Spiš.Nová Ves  1 : 2 (17, -21, -17)
VK Slávia TU Košice - VK Spiš.Nová Ves  2 : 1 (-18, 24, 19)

Zostava:
Mirka Košova, Diana Grečkova, Barbora Sitkova, Rebeka Freundtova, Ema Repaska, Miška Sitkova, Sofia Kočišova, Laura Ivančakova, Evka Stolarikova

Vyjadrenie trénerky ml.žiačok N.Bodákobvej: "Dlhá herná pauza sa podpísala aj na našich hráčkach. Baby boli na začiatku veľmi rozrušené a ustráchané. Preto bol prvý set prvého zápasu v prospech súpera z Prešova úplne jasný. Trápili sme sa na útoku aj na prihrávke jediné co môžem pochváliť je podanie, ktoré nám veľa krát veľmi pomohlo a vytiahlo nás z najhoršieho. Baby sa v druhom sete trošku vzchopili a zlepšili hru v poli taktiež dodržiavali moje pokyny a podarilo sa nám nakoniec tento zápas vyhrať. S elánom sme pokračovali hneď v druhom zápase ktorý mal však opačný priebeh. Tento zápas sme mohli kľudne vyhrať avšak baby v druhom sete nedokázali dat posledný bod a tak sme sa psychicky zložili a zápas prehrali. Cenná skúsenosť však z tohto víkendu ostáva a vieme kde mame rezervy na ktorých budeme na tréningoch pracovať. Z individuálnych výkonov by som rada vypichla našu najmladšiu šikovnicu Mišku Sitkovu, ktorá hrala ako drak a jej podanie robilo problém aj o pár rokov starším dievčatám."