3.turnaj nadstavbovej časti ml.žiačok-6 "B" v Kežmarku

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-6 B 10.02.2024 9:00 - 10.02.2024 13:00
Postupne zlepšená hra priniesla 2 víťazstvá, jednu tesnú prehru.

VK SNV - MŠK Kežmarok  2 : 1 (-22,21,13)
VK SNV - VK Kračúnovce  2 : 1  (-22,6,4)
VK SNV - VK Prešov           2 : 0 (19,21)

Zostava VK SNV "B": P. Babík, O. Dobšinská, N. Hagovská, S. Kleinová, K. Rochová, Z. Novýsedláková, S. Vadelová, L. Toporcerová

Martina Krullová - trénerka mladších žiačok 6B: "Ako zhodnotím turnaj ? No dnešný deň bol veľmi náročný. Hneď prvý zápas sme hrali s domácim tímom - Kežmarkom. Nejako sme sa nevedeli rozbehnúť, celý zápas sme trošku prespali. Padali nám lopty, prsty do siete a nepodali sme. Podarilo sa nám vyhrať aspoň jeden set, ale celkovo zápas sme prehrali. Ďalší zápas s Prešovom bol o čosi lepší, čomu nasvedčuje aj výsledok. Ale tretí zápas bol ako na hojdačke. Opäť sa opakovala situácia, aká nastala aj minulý turnaj u nás doma s Kračúnovcami. Na začiatku sme mali veľký náskok a prestali sme hrať. Čakali sme, kedy súper urobí chybu. Ale oni otočili skóre, a tak sme prehrali prvý set. Dostali sme facku. Našťastie, dievčatá sa spamätali a začali sme hrať naplno. Výsledok druhého setu bol 25:6 a podobne dopadol aj tretí set. Škoda toho prvého setu."