Podujatia

4.kolo kadetky zápas SNV - Humenné

Zápasy, 2023-2024, Kadetky 19.11.2023 10:00 - 19.11.2023 14:00
S nahrávačkou mladšou žiačkou, dve povinné víťazstvá, ale neboli ľahké.

Prvýkrát v tejto sezóne na zápase chýbala 1.nahrávačka  T.Labancová, nahradila ju ml.žiačka - L.Ivančáková.  Samozrejme chvíľu trvalo, aby si všetky hráčky daný stav uvedomili. Celkové väčšie volejbalové umenie na strane domácich hráčok rozhodlo o víťazstve bez straty setu. 

Výsledky dvojzápasu:
VK Spišská Nová Ves - VK Humenné 3 : 0 (21, 8, 20) a 
3 : 0 (11, 23, 16)

Zostava VK SNV:
R.M. Freundová, L. Ivančáková, S. Kočišová, M. Košová, A. Retterová, V. Rusnáková-libero, S. Sališová-kapitánka, M. Sitková, B. Sitková, N. Tökölyová

Natália Tkáčová-trénerka kadetiek: "Vedeli sme, že Humenné je posledným družstvom v našej tabuľke, avšak zabudli sme na fakt, že sme nastúpili bez našej prvej nahrávačky. Prvý set sme hrali silovo a súper nám všetko vracal. Doťahovali sme sa bod po bode a baby boli mierne nervózne, že zápas sa nevyhráva sám, ale musia preto tvrdo makať. Avšak po nastavení správnej taktiky, sme dostali zápas pod našu kontrolu. Laura Ivančáková, ktorá hrá ešte za mladšie žiačky odviedla výbornú robotu, odnahrávala to veľmi solídne a touto cestou ju chcem pochváliť, ako sa tejto náročnej úlohy zhostila. Každopádne som veľmi rada, že spolupracujem s dievčatami, ktoré si dajú poradiť a vedia moje rady pretaviť aj do hry na ihrisku, pretože to nie je bežná vec. V tomto prípade to bolo veľmi dôležité, pretože sme naozaj hrali účelovo, čo na tohto súpera platilo. Veľmi dobre zahrala Mirka Košová, ktorá mám pocit čoho sa dotkla z toho dala bod. Teším sa z ďalších 6 bodov, kiežby to tak pokračovalo aj naďalej. "