Podujatia

5.kolo st.žiačky VK SNV - Slávia TU Košice "Aďa team"

Zápasy, 2023-2024, Staršie žiačky 25.11.2023 10:00 - 25.11.2023 14:00
Víťazstvá bez straty setu, ale 2.zápas bol pomerne vyrovnaný.

Staršie žiačky nastúpili na dvojzápas bez dvoch nahrávačiek, museli ich zastúpiť ďalšie adeptky na tento post. Družstvo hostí 1.zápas  hralo s množstvom chýb. V druhom zápase dievčatá z Košíc už ukázali  dostatok bojovnosti i volejbalového umenia. Sety boli pomerne vyrovnané.

Výsledky dvojzápasu:
VK Sp.N,Ves - VK Slávia TU Košice "Aďa team" 3 : 0  (9, 10, 6) a 3 : 0 (20, 21, 16)

Zostava VK SNV:
E. Gondová. L. Lapšanská, B. Sitková, R.M. Freundová, A. Lauková, P. Šoltésová, M. Košová, N. Poračová, S. Pavlíková, P. Slebodníková, M. Zavačanová, E. Kováčiková, M. Sitková, Z. Melcherová

Ladislav Ďuriško-tréner starších žiačok: "V ďalšom domácom kole sme privítali celok z Košíc. Bez našich dvoch zranených  nahrávačiek, ale zase s našou ďalšou nádejnou dvojicou Monikou a Michaelou sme tento post dokázali slušne nahradiť a v prvom zápase poľahky vyhrať. Súper sa hľadal, po celý zápas nás nedostal pod tlak, nám stačilo presne servovať a nemýliť sa v útoku a vyhrali sme 3:0. V druhom zápase už Košičanky nastúpili ako vymenené a aj vďaka našim ľahkým chybám sme sa dostali pod tlak, no do hry nás vrátilo podanie kapitánky Barborky a blokárky Mirky a  koncovky setov sme zvládli v náš prospech a vyhrali 3:0. Musím pochváliť aj našu ďalšiu blokárku Rebeku za prácu pri obrane na sieti."