Podujatia

6.kolo st.žiačky VK SNV - Lendak

Zápasy, 2023-2024, Staršie žiačky 02.12.2023 9:00 - 02.12.2023 14:00
Z očakávaného ťažšieho súpera nakoniec jednoznačné výsledky, 2 x 3:0

Z očakávaného vyrovnaného zápasu v súboji o priebežné 2.miesto v tabuľke s dievčatmi z Lendaku sa predpoklady nesplnili. Sústredený výkon a volejbalové umenie našich dievčat rozhodli o pomerne jednostranom priebehu vo všetkých setoch.  Tento výsledok rozhodol, že naše dievčatá po prvej polovici súťaže skončia v tabuľke A.skupiny na 2.mieste, čo znamená možnosť hrať play-off zápasy  o postup na finálový turnaj o majstra SR.

Výsledok dvojzápasu:
VK Sp.N.Ves - VK ZŠ Lendak 3 : 0 (12, 8, 20) a 3 : 0 (9, 13, 15)

Zostava VK SNV: E. Gondová. L. Lapšanská, B. Sitková, R.M. Freundová, P. Šoltésová, M. Košová, S. Pavlíková, P. Slebodníková, E. Kováčiková, M. Sitková, Z. Melcherová, V. Rusnáková, L. Ivančáková, M. Pustaiová,

Ladislav Ďuriško-tréner starších žiačok: "Proti hráčkam z Lendaku, v našom domácom prostredí, nastúpili dievčatá odhodlane s cieľom vyhrať oba zápasy a poistiť si 2.miesto v skupine. To sa im stopercentne podarilo a vyhrali sme 3:0 a 3:0. Zabojovali všetky dievčatá .Po kratšej zdravotnej pauze sa vrátila na post nahrávačky  Laura Ivančáková a na hre týmu to bolo poznať. S ľahkosťou, sebe vlastnou, ju dokázala zastúpiť v niektorých momentoch zápasu Michaela Sitková. Celý tým kvalitne servoval a aj útok z prvého sledu sa často podaril stredovým hráčkam. Zlepšujeme sa každým zápasom a verím, že formu dokážeme potvrdiť aj s ďalšími ťažkými súpermi".