Podujatia

9.kolo juniorky VK Sp.N.Ves - MVK Stropkov

Zápasy, 2019-2020, Juniorky 13.12.2019 15:00 - 13.12.2019 18:00
Pomalý rozbeh, zvýšená bojovnosť priniesla len tesnú prehru. Druhý zápas bol už iný, s jasným víťazstvom.

VK Spiš.Nová Ves – MVK Stropkov  2 : 3  (-19, -13, 13, 23, -14)  a   3 : 0  (19, 17, 23)

Základná zostava VK SNV - 1.zápas: Miriam Maťašovská, Ema Tökölyová, Barbora Puškárová, Simona Slivošová,Vanesa Drabiščáková, Laura Valkošáková, libero Lucia Suľovská
Základná zostava VK SNV - 2. zápas: Miriam Maťašovská, Ema Tökölyová, Laura Valkošáková, Vanesa Drabiščáková, Karin Karašová, Simona Slivošová, libero Lucia Suľovská Striedala: Daniela Morihladková

Radovan Žigraj-tréner junioriek VK SNV: "Prvý zápas sme začali tak trochu ustráchane až nervózne, do stavu 7: 7 to šlo, no potom súper pritlačil na podaní a my sme sa akosi zľakli, nedokázali sme sa dostať do tempa. Tak to šlo až do konca 2. setu, nepomohli sme si ani podaním a boli sme zrelí na uterák. Urobili sme zmenu v zostave, nastúpila Karin a akoby sme sa trochu upokojili a začala sa karta postupne obracať. Musím dievčatá pochváliť za bojovnosť a nebyť 2 chýb v tajbrejku, tak by sme prvý zápas otočili z 0:2 na 3:2, no aj jeden bod sa ráta. Do druhého zápasu sme nastúpili v zostave ako sme skončili v prvom, dievčatá sa striasli nervozity a prvé dva sety sme mali jasne pod kontrolou a to vo všetkých herných činnostiach. V treťom sete v druhej polovici došlo k poľaveniu koncentrácie a dievčatá tak vyrobili drámu, no so šťastným koncom pre nás. Dnes veľmi dobre zahrala Ema Tökölyová a 'zaspomínala' si na blokársky post. K nej sa pridala Karin Karašová, keď si celkom slušne poradila s príjmom a tradične sa k nim pridala aj Sima Slivošová- ako vždy ťažkým podaním a aj už celkom slušne zložením útoku prvým sledom. Chcem pochváliť dievčatá za bojovnosť a snahu ukázať divákom pestrosť hry, keď opäť úspešne zakomponovali signál do hry. Vzhľadom na to, že sa jednal o posledný dvojzápas v tomto roku, prajem dievčatám a aj divákom, pohodové a radostné najkrajšie sviatky v roku a teším sa na spoluprácu v 2. polovici sezóny".