Podujatia

9.kolo kadetky VK SNV-Stropkov

Zápasy, 2023-2024, Kadetky 18.02.2024 10:00 - 18.02.2024 16:00
Snaha nechýbala, ale volejbalové umenie bolo na strane hostí.

VK SNV - MVK Stropkov 0 : 3 (-16,-19,7) a 0 : 3 (-8,-10-12)

Zostava VK SNV: R.M. Freundová, M.Sitková, S. Kočišová, M. Košová, T. Labancová, A. Lauková,  V. Rusnáková, B. Sitková, P. Slebodníková, N. Tökölyová

Vyjadrenie N.Tkáčovej - trénerky kadetiek: "Do zápasu sme nastúpili odvážne, až som ostala prekvapená ako vyrovnanú partiu sme proti silnému súperovi zo Stropkova hrali. Baby naozaj dobre bránili, boli odvážne na útoku, podávali ťažký riskantný servis. Veľa vecí nám vychádzalo a človek by povedal, že sme si aj zaslúžili vyhrať, no skúsenosti a sila Stropkova zvíťazila. Zvládali lepšie koncovky a my sme spravili nevynútené chyby a to nás vždy stálo víťazstvo setu. Ale skutočne som veľmi spokojná s predvedeným výkonom. Hral sa oku lahodiaci volejbal, ktorý poteší diváka aj hráčky samotné. Veľmi dobrý výkon podala Mirka Kóšová, ktorá sa mi páčila v obrane v poli a taktiež v útoku jej vychádzali smery, na ktorých sme boli dohodnutí a vychádzalo to. Taktiež pochvalu si zaslúži Rebeka za obranu na sieti, vyšlo jej pár parádnych blokov, čo potešia nie jedného volejbalového fanúšika a aj mňa samozrejme. Tánička už klasicky podržala na nahrávke, nevzdala ani jednu loptu. Zaslúžila by si sem tam pomôcť , no je to o komunikácii, čo je bohužial naša slabina."
"Tak to však vyzerá, že všetky sily sme vložili do prvého zápasu a v druhom sme ukázali viac než nič. Boli sme taký fackovací panák na servise. Pomaličky sme odchádzali nielen herne, ale aj psychicky. Keď to proste nejde, človek je už zúfalý a my sme teda zúfalí boli. 
Nevadí, naozaj som spokojná s prvým zápasom, z druhého sa otrasieme a pokračujeme v robote na tréningoch".