Podujatia

1.turnaj ml.žiačky-3 "A" aj "B" v SNV

Zápasy, 2023-2024, Ml.žiačky-3 03.12.2023 9:00 - 03.12.2023 14:00
Prvé zápasy ml.žiačok-3, družstva "A" a "B" s prehrami. Len A -čko vyhralo nad B-čkom.

Prvé zápasy na 1.turnaji našich najmladších volejbalistiek bol "krst ohňom". Súperky boli lepšie. Družstvo "A" má modré dresy a "B" družstvo červené.

Výsledky našich družstiev:
VK SNV "A" - MWK Podolínec  0 : 2 (-6,-13)
VK SNV "B" - VK TU Košice       0 : 2 (-9,-11)
VK SNV "A" - VK TU Košice       0 : 2 (-16,16)
VK SNV "B" - MWK Podolínec  0 : 2 (-13,-15)
VK SNV "A" - VK SNV "B"           2 : 0 (23, 17)
VK SNV "B" - VK TU Košice        0 : 2 (-10,-7)  - predohrávka

Zostava Spišská Nová Ves "A":
A. Bartošová, L. Gregová, J. Klučárová, K. Klášterková, T. Klášterková, S. Kucková, E. Mertinková, M. Neupauerová, S. Pavlíková, A. Slezáková, V. Černáková, N. Šivecová, R.M. Kopáčik 

Zuzana Milčáková - trénerka mladších žiačok 3A: "Dnes dievčatá odohrali svoj vôbec prvý ligový turnaj a tréma a stres sa miešali s nadšením, radosťou a očakávaním. Prvý zápas sme hrali s Podolíncom a prehrali sme ho 0:2. Aj keď nehrali hráčky zle, úplne nás prevalcovala tréma. Druhý zápas proti SNV B sme vyhrali 2:0 po tesných setoch a dievčatá predviedli krásne výmeny a pekný volejbal na oboch stranách. Naším posledným súperom boli Košice, ktoré nás zdolali jasne 0:2. Vytvorila som z dievčat trojčlenné skupinky, ktoré som striedala v polovici setu, aby si všetky zahrali a ukázali, čo natrénovali. Som so všetkými veľmi spokojná."

Zostava Spišská Nová Ves "B"
J. Bartošová, K. Cvengrošová, V. Ferencová, D. Gondová, M. Jasečková, V. Kavuličová, P. Paulíková, R. Pristášová, A. Schneiderová, M. Šimonovičová, K. Richnavská, E. Tkáčová, N. Valovičová, A. Sakmáriová

Bartolomej Ogurčák - tréner mladších žiačok 3B: " Po troch mesiacoch tréningu sa dievčatá prvý raz obliekli do naozajstných dresov a odohrali svoje prvé ligové zápasy. Spočiatku to, samozrejme, bola veľká tréma, pretože v hľadisku boli prítomní rodičia, starí rodičia a rodina. Podľa toho vyzerala aj hra v prvom zápase. Postupne sa dievčatá viac osmelili a ukázali toho viac, čo dosiaľ natrénovali. Prvé zápasy nám ukázali, že ešte máme veľa tréningov pred sebou, ale aj to, že už niečo vedia. Videli sme príjem podania, prsty, bager, ako aj smeče. Aj napriek tomu, že sme nevyhrali ani set, som s výkonom dievčat spokojný, pretože v týchto fázach vývoja hráčok to nie je iba o víťazstvách."