Podujatia

1.turnaj st.žiačok o 9.-12.miesto v Bardejove

Zápasy, 2021-2022, St. žiačky 23.04.2022 9:00 - 23.04.2022 13:00
Dobrý výkon a dve jasné víťazstvá

Prvý turnaj v skupine o 9.-14.miesto v Bardejove priniesol pre naše dievčatá dve jasné víťazstvá. Svojím výkonom, ale hlavne lepšou volejbalovou technikou rozhodli o jasnom priebehu vo všetkých odhoraných setoch v oboch zápasoch. 

Výsledky turnaja:
VK Spiš.Nová Ves - MVK Stropkov "A"  3 : 0 (14, 17, 12)

MVK Stropkov   -      VEA Bardejov  3 : 1 (24, -24, 19, 23)
VEA Bardejov   -      VK Spiš.Nová Ves  0 : 3 (15, 14, 13)

Základná zostava: Sitková B., Retterová, Grečková, Tökölyová, Labancová, Forgáčová, libero - Sitková M. , striedali Freundová, Kočišová, Repaská, Zoladkiewicz

Vyjadrenie trénerky st.žiačok N.Bodákovej:"Do Bardejova vycestovalo 11 dievčat. Počet úplne super, teším sa z účasti Viki Forgáčovej, ktorá hrala celú sezónu za juniorky. Jej prítomnosť bola citeľná a na útoku neprehliadnuteľná. Samozrejme hanbiť sa nemusia ani ostatné baby, hrali dobrý volejbal, kvalitne sme prihrávali čo ma potešilo. V našom tíme sme však stále slabší na útoku, nevieme zložiť loptu na zem, dlho sa trápime kým dáme bod. Na tom treba určite popracovať. V zápase proti Stropkovu sme hrali disciplinovane, plnili taktické pokyny, výborne sme podávali, najmä Anetka, ked chytila vlnu bola nezastaviteľná. K tomu sa pridali pekné a rozhodené nahravky od Táni a výhra bola na svete. Bardejov nás ako súper potrápil menej, to sa však odrazilo na koncentrácii. Baby sa prispôsobili a bola z toho pomaly väčšia dráma, ako v zápase proti silnejšiemu Stropkovu. Chcem celkovo pochváliť družstvo, pretože celkovo som bola s výkonom spokojná a taktiež musím spomenúť, že sme hrali prvýkrat na libero, ktorého sa zhostila naša najmladšia volejbalová nádej Miška Sitková. Takže len tak ďalej".