Podujatia

13.kolo 1.ligy juniorky VK SNV - ŠKM L.Hrádok

Zápasy, 2021-2022, Juniorky 29.01.2022 11:00 - 29.01.2022 15:00
Na dievčatá nestačili na družstvo z L.Hrádku, vyrovnali sme sa im len v bojovnosti a nasadení.

Po niekoľkomesačnej prestávke 1.liga junioriek pokračovala 13.kolom. Naše diečatá sa stretli v telocvični Obchodnej akadémii s lídrom súťaže L.Hrádkom.  Súper potvrdil toto postavvenie v tabuľke a získal všetky body. Výkon našich  dievčat stačil len na zisk  jedného setu v každom zápase.

Výsledky zápasov:
VK Spišská Nová Ves - ŠKM Liptovský Hrádok 1 : 3 (-21, 20, -13,-22) a  1 : 3 (-19, -19, 22, -15)

Zostava: Ďurišková, Puškárová, Sališová, Stašíková, Vykoupilová,Tökölyová, libero Súľovská, striedali Palitefková a Forgáčová.

Vyjadrenie trénera junioriek L.Ďuriška: "Po dlhej zápasovej pauze sme vykročili proti Hrádku s úmyslom vyhrať aspoň jeden zápas. V dnešnej dobe, ktorá s objektívnych príčin športu nepraje je nesmierne dôležitý prístup hráčok k tréningovým povinnostiam, ich morálka  bojovať aj v nepriaznivých podmienkach, ťahať za jeden koniec s presvedčením, že každá z nich je súčasťou jedného celku, ktorý má cieľ postúpiť na finálový turnaj o majstra SR. Ani v našom týme to nie je ideálne. Náš výkon by možno stačil na iných súperov, no na Hrádok bol prislabý. Často sme si nedokázali udržať dobrý štandard na podaní, prihrávka tiež nebola veľmi úspešná , na bloku sme nestačili na rýchlu hru súperiek, jedine na nasadenie našich dievčat sa nemôžem sťažovať. Verím, že proti ďalšiemu súperovi sa stretneme v ešte lepšej forme a získame opäť dobrý pocit z našej hry".